Administrative Officer

Căutăm să recrutăm un Administrative Officer pentru clientul nostru, o firmă cu experiență de peste 15 ani în industria prelucrării materialelor plastice și cu capital integral italian.

Responsabilități

  • Desfășoară activitățile administrative curente la nivel de companie
  • Gestionează operațiunile de casă și de contabilitate primară
  • Pune la dispoziție informațiile pentru redactarea documentelor administrative/contabile
  • Asigură existența și completarea registrelor obligatorii
  • Asigură gestiunea resurselor umane (angajări, lichidări, înregistrări în Revisal/Reges, pontaj, concedii medicale, etc)
  • Trimite lunar consultantului extern toate informațiile necesare pentru determinarea corectă a drepturilor salariale ale personalului

Educatie + Experiență

  • Studii medii absolvite + diplomă de bacalaureat
  • Cunoștințe de limba Italiana (nivel începător)
  • Atitudine pozitivă și bune abilități de comunicare
  • Cunoștințe de legislația muncii și operare Revisal
  • Răbdare și autocontrol

Alte beneficii

  • Salariu corelat cu cunoștințele și experiența
  • Primă lunară și de sfârșit de an
  • Tichete de masă
  • Posibilitate de promovare
  • Transport gratuit sau decontat
  • Abonament medical Medlife

Rezumatul jobului

  • Publicat în15.10.2021
  • PrioritateHigh
  • Tip jobFull time
  • Locația jobuluiCurtici