Lăcătuș mecanic

Căutăm să recrutăm un Lăcătuș mecanic în Curtici pentru clientul nostru, o firmă cu experiență de peste 15 ani în industria prelucrării materialelor plastice și cu capital integral Italian.

Responsabilități

  • Studiază documentația referitoare la ciclul de lucru
  • Echipează și dezechipează stațiile de lucru
  • Gestionează piesele eșantion
  • Pregăteste echipamentele necesare pentru diferitele faze de procesare
  • Mânuiește utilajele pentru manipularea echipamentelor (stivuitor, transpalet, macara)
  • Propune superiorului ierarhic soluții pentru eficientizarea procedurilor de schimbare a matrițelor
  • Acordă atenție zilnică întreținerii și siguranței ordinare a mașinilor, respectarii procedurilor și purtarii echipamentului de protectie

Educatie + Experiență

  • Studii medii/profesionale
  • Permis de stivuitorist - reprezintă un avantaj
  • Dexteritate manuală și spirit de observație
  • Capacitate de prioritizare a activităților, seriozitate și atitudine deschisă
  • Experiența în domeniu - reprezintă un avantaj

Alte beneficii

  • Salariu competitiv
  • Primă lunară și de sfârșit de an
  • Tichete de masă
  • Transport gratuit sau decontat
  • Abonament medical Medlife

Rezumatul jobului

  • Publicat în26.05.2022
  • Tip jobFull time
  • Locația jobuluiCurtici