Operator Vopsitorie

Recrutăm Operator Vopsitorie pentru o fabrică de producție în domeniul utilajelor industriale din Piatra Neamț.

Responsabilități

  • Pregătește materialele și produsele pentru vopsire
  • Efectuează vopsirea produselor cu lichid sau pulbere
  • Le depozitează pentru uscare
  • Verifică dacă produsele sunt vopsite corespunzător cu cerințele
  • Ingrijește corespunzător instalațiile automatizate cu vopsire cu pulbere și echipamentele folosite

Educatie + Experiență

  • experientă în procesul de vopsire cu lichid sau/și pulberi
  • fără probleme de sănătate
  • școală profesională sau liceală
  • persoană serioasă, disciplinată în activitatea profesională
  • cu simț de răspundere pentru munca sa

Alte beneficii

  • salariu foarte bun
  • tichete de masă
  • sporuri
  • contract de muncă pe perioadă nedeterminată
  • program fix
  • prime, bonusuri și alte beneficii

Rezumatul jobului

  • Publicat în12.07.2021
  • PrioritateHigh
  • Tip jobFull time
  • Locația jobuluiPiatra Neamț
  • Termen limită11.08.2021