Șef de echipă

Căutăm să recrutăm un Șef de echipă în Curtici pentru o firmă cu experiență de peste 15 ani în industria prelucrării materialelor plastice și cu capital integral italian.

Responsabilități

  • Ghidează, coordonează și controlează, în condiții de autonomie operațională completă, o echipă de muncitori care lucrează în schimburi
  • Este responsabil pentru efectuarea probelor pe matrițe și echipamente noi și/sau modificate
  • Analizeaza rebuturile și implementează acțiuni corective imediate pentru eliminarea acestora
  • Propune acțiuni corective pentru îmbunătățirea randamentului de producție pe articole, echipamente și metode de procesare
  • Gestionează echipa sa de lucru, organizând fluxul de muncă și promovând colaborarea și cooperarea
  • Supraveghează și evaluează performanța muncii și oferă feedback regulat angajaților din subordinea sa

Educatie + Experiență

  • Studii medii tehnice
  • Experiență – minim 1 an pe o poziție similară
  • Permis de stivuitorist - reprezintă un avantaj
  • Atestat de electrician joasă tensiune- reprezintă un avantaj
  • Cunoștințe minime de limba engleză - reprezintă un avantaj
  • Abilități utilizare PC
  • Atitudine proactivă în găsirea de soluții tehnice, capacitate de prioritizare a activitatilor și capacitatea de a gestiona o echipă
  • Dexteritate manuală, spirit de observatie și adaptabilitate la schimbare

Alte beneficii

  • Salariu competitiv
  • Primă lunară și de sfârșit de an
  • Tichete de masă
  • Transport gratuit sau decontat
  • Abonament servicii medicale
  • Program de lucru – 3 schimburi

Rezumatul jobului

  • Publicat în26.05.2022
  • Tip jobFull time
  • Locația jobuluiCurtici