Tehnician Mecanic Hidraulic

Căutăm să recrutăm un Tehnician Mecanic Hidraulic în Arad pentru o unul din liderii de piață în sisteme hidraulice din țară, o companie privată romanească care acționeaza în partea de vest a Romaniei.

Responsabilități

  • Conduce auto-atelierul mobil, echipat pentru intervenții mecano-hidraulice
  • Constată, identifică piesele și repară (sertizează) furtunurile hidraulice ale clienților firmei
  • Responsabil de buna utilizare a vehiculului, gestiunii și dotării existente pe vehicul

Educatie + Experiență

  • Absolvent de școală profesională sau liceu
  • Experiență în domeniul mecanic/hidraulic/pneumatic - constituie un avantaj
  • Experiență conducere autoutilitara 3,5 tone - constituie un avantaj
  • Disponibilitate de învățare
  • Permis conducere cat B

Alte beneficii

  • Salariu motivant
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
  • Bonus din realizări
  • Prime de sărbători
  • Program de lucru flexibil
  • Pregătire de specialitate anterioară începerii lucrului efectiv
  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă echilibrată în care buna comunicare ocupă un rol determinant

Rezumatul jobului

  • Publicat în10.06.2022
  • Tip jobFull time
  • Locația jobuluiArad